Mladě a svěže vypadající pleť s růžovým setem

Ženy, které tento set vyzkoušely, jsou nadmíru spokojené. Jde o kombinaci denního krému, nočního krému a pláténkové masky. Produkty pleť viditelně omlazují, hydratují a navíc zklidňují. Pokožka pak vypadá stále svěže i v letních měsících, kdy je vystavena slunci. Denní i noční krém prošly profesionálním testováním. Celkem 45 žen různých věkových skupin otestovaly produkty ve spolupráci s Testujto.cz. S denním krémem bylo spokojeno 93 %, s nočním pak dokonce 96 %. Ženy ocenily především rychlý účinek regenerace a hydratace, ale i jejich konzistenci a příjemnou vůni.

Denní krém je lahodný a omlazující

Obsahuje růžový olej, který má vysokou hydrataci a o pleť se skvěle postará po celý den. Jde o velmi jemnou emulzi obsahující intenzivní hydratační a vitaminové složky, které blahodárně působí na zklidnění a regeneraci pleti. Má detoxikační účinky. Emulze je velmi lehká, příjemná, dobře se roztírá a nádherně voní. Krém je vhodný pro všechny typy pleti. Přírodní komplex účinných hydratačních komponentů zajišťuje pleti potřebnou vlhkost a chrání ji před ztrátou vody, což je na léto ideální.

Noční krém je výživný a podporuje anti-age

V noci pleť intenzivně regeneruje. Výběr nočního krému je tedy velmi důležitý. Noční regenerační krém s růžovým olejem má velmi příjemnou konzistenci, zvyšuje jemnost a jas pleti, posiluje její pevnost a pružnost, omezuje tvorbu vrásek. Je určen pro noční ošetření citlivé, zvláště suché a zralé pleti. Díky obsahu mastných emolientů a vosku, tvoří na pleti ochranný film, který je zvlášť vhodný pro péči o namáhanou a velmi vysušenou pleť. Krém dokonale vyhlazuje pokožku, podporuje vitalitu a regeneraci, reguluje tvorbu kožního mazu a zklidňuje záněty.

Pláténková maska je účinná a rychlá v používání

Hydratační a zklidňující pleťová maska obsahuje vysoký podíl kozí syrovátky. Jde o velmi cennou surovinu, jelikož její bílkovinná část podporuje hydrataci kůže, zabraňuje jejímu vysušování, zlepšuje její prokrvení a tím i její odolnost. Syrovátka obsahuje kyselinu mléčnou a citrónovou, které se podílí na regulaci látkové výměny buněk a zlepšují mikrocirkulaci. Aplikace je snadná. Masku stačí vyjmout ze sáčku a přiložit na očištěnou pleť na 15 až 20 minut. Po uplynutí doby zbývá plátýnko sejmout a zbytky gelu vklepat do pokožky. Poté doporučuji nanést krém.

Nyní v červenci je tento set cenově zvýhodněn o 20 %, tak neváhejte a objednávejte zde.

Krásné léto, mladou a svěží pleť Vám přeje Kosmetika Capri