Vyvážená letní péče o pleť s řadou Doré

Jak by měla vypadat správné letní péče o pleť? Dobře chraňte svoji pleť před sluníčkem. Omezte čas strávený na slunci a přímým slunečním paprskům se vyvarujte. Pokožku hydratujte. Používejte vhodné krémy, pleťové masky a séra, které pleť chrání, zklidňují a vyživují.

Pleťový krém

Báječný je Fontaine 24 h vitamínový krém z řady Doré. Je výjimečný svoji lehkou, dobře roztíratelnou texturou s bohatým obsahem přírodních čerstvých buněk kiwi. Regeneruje, hydratuje a dlouhodobě chrání pleť před vlivem škodlivých látek z prostředí. Obsahuje olivy, takže je doslova napěchovaný vitamíny, zároveň vypíná pleť a je nepřekonatelný v anti-age péči. Mezi další složky patří vitamíny E, C, extrakt z chaluhy zlaté, samozřejmě syrovátka a tuk z kozího mléka.

Pleťová maska

Nebojte se jí v létě používat častěji. Skvělá je Vyživující a zpevňující pleťová maska z řady Doré. Při pravidelném používání zlepšuje stav i vzhled pleti. Na léto je ideální. Obsahuje kozí máslo, vitamíny A a E, unikátní bylinnou kompozici určenou ke zpevnění pleti, extrakt ze slupek modré révy vinné bohatý na přírodní resveratrol, který je silný antioxidant a chrání buňky před předčasným stárnutím, zklidňující a hydratační látky panthenol a allantoin, extrakt ze zázvoru mající antibakteriální vlastnosti. Omezuje tvorbu začervenání a pomůže ošetřit spálenou pleť.

Pleťové sérum

Je nezbytnou součástí letní rutiny. Proč? Navozuje přirozenou rovnováhu v hospodaření s vodou v pokožce, a to je přesně to, co v létě potřebujeme. Sérum s argireline z řady Doré obsahuje kombinaci velmi účinných peptidů, které omezují vznik mimických vrásek a aktivně tvoří mladistvý vzhled pokožky. Výsledky jsou viditelné už po 14 dnech používání. Na rozdíl od botulotoxinu, který dočasně paralyzuje mimické svaly, peptidy Argireline® a Leuphasyl® obsažené v našem séru pouze oslabí svalovou kontrakci, a tím mimické svaly uvolní.

Pleťový krém, maska i sérum k dispozici na e-shopu právě teď.

Krásné léto Vám přeje Kosmetika Capri