Jak na problematickou pleť? Postup, který zaručeně funguje

Přinášíme Vám postup, jak pečovat o problematickou pleť. Trápí Vás aktuálně Vaše pleť? Je unavená, podrážděná s projevy akné. Pak vyzkoušejte tento postup. Buďte trpělivé a aplikaci provádějte pravidelně. Po měsíci uvidíte rozdíl. Akné, pupínky i další neduhy už budou jen pouhou vzpomínkou.

Jak na věc a co budete potřebovat?

  1. Nejprve pleť důkladně vyčistěte. Použijte naše Zklidňující pleťové mléko Sensitiv. Kromě toho, že čistí do hloubky, regeneruje a zvláčňuje, navíc zpomaluje stárnutí a tvorbu vrásek. Po odlíčení opláchněte obličej vodou.

  1. Následně použijte Čisticí pleťovou vodu Sensitiv. Ta je určena k hloubkovému a šetrnému dočištění pleti. Neobsahuje líh, nevysušuje, uklidňuje. Příznivě ovlivňuje citlivou pleť s výskytem žilek.

  1. Dále pokračujte produktem s názvem Aknegel. Jde vynikající revitalizační čisticí pleťovou masku proti akné. Čistí mastnou pleť s ucpanými póry. Aknegel můžete smíchat se Zklidňujícím pleťovým mlékem Sensitiv a celkově tak masku obohatit o účinné látky. Aplikovat můžete štětečkem či prsty. Poté můžete provést krátkou masáž přímo na obličeji a směs nechat působit 10 minut. Následně stačí jen smýt masku vodou.

  1. Na závěr použijte CBD krém s kozím máslíčkem, který je na problematickou pleť ideální a účinně bojuje proti akné v jakémkoliv věku. Jde o hydratační a regenerační pleťová krém s vysokým obsahem účinných přírodních látek a CBD. Podporuje anti-ageing efekt a ovlivňuje rovnováhu pleti.

Všechny 4 produkty jednoduše najdete zde.

Krásnou pleť Vám přeje Kosmetika Capri