Přichází podzim, věnujte se své pleti. Klíčem ke zdravé pokožce je její čištění

Sluníčko stále svítí, ale už není tak příkré a naše pleť je připravena odpočívat. Ale pozor, pokožka může být po létě více citlivá a podrážděná. Na co si dát pozor u citlivé pleti? Na čištění. Buďte k sobě jemné a vlídné. Vyzkoušejte naše Pleťové čisticí mléko La Chèvre. Je velmi jemné a obsahuje vyváženou dávku kozích surovin.

Pleťové čisticí mléko La Chèvre je po horkém létě ideální

Používejte ho pravidelně každý den. Je jemné a vhodné pro citlivou pokožku zejména po náročném, teplém létě. Nijak pokožku nedráždí a nevysušuje, právě naopak hydratuje ji a ochraňuje. Velmi šetrně, a přitom účinně odstraňuje nečistoty a make-up. Vaše pleť Vám poděkuje.

Obsahuje syrovátku z kozího mléka. Ta upravuje pH pokožky a zároveň pleť hydratuje. Přítomné antioxidanty zvyšují odolnost pokožky, takže Vás ochrání před nepříznivými vlivy.

Dále obsahuje máslo z kozího mléka. To příznivě působí na pokožku, kterou vyživuje, zvláčňuje a zjemňuje, je zdrojem přírodního vitaminu A.

Jak ho správně používat? Aplikujte mléko konečky prstů na obličej, krk a dekolt. Odstraňte kosmetickým tamponem. Ten můžete předem navlhčit v Pleťové čisticí vodě.

Krásnou a čistou pleť Vám přeje Kosmetika Capri