Jak připravit pleť na chladnou část roku? Potřebovat budete hutnější produkty

Vědecké studie a výzkumy ukazují, že naše pokožka v zimě obsahuje několikanásobně méně vlhkosti než v létě. Proto si svoji kosmetickou taštičku na chladné dny rozšiřte o správné produkty. Zaměřte se na ty, které jsou vysoce hydratační, výživné a hutné. Naše dvorní kosmetička Zuzana Kučerová doporučuje naši nejvyšší řadu Platine, která dnes obsahuje 5 prvotřídních pěsticích produktů, které jsou doslova nadupané aktivními látkami.

Pro denní péči doporučujeme 3 produkty

Denní krém Platine D s jedinečnou HIGH-TECH formulí s rozjasňujícím, zpevňujícím a antioxidačním efektem. Ta zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje pružnost i pevnost pleti, a vytváří tak jemný ochranný film. Je bohatý na vitamíny A a E, které jsou v moderní kosmetice klíčové pro tvorbu kolagenu a elastinu. Obsahuje vybrané kozí suroviny, vitamíny a extrakty z léčivých rostlin, deriváty olivového oleje. Vysoký podíl tuku z kozího mléka vyživuje, zvláčňuje a zjemňuje pokožku.

Pleťové sérum Platine S používejte pravidelně pod krém. Jde o nezbytnou kosmetickou rutinu žen, které překročily 25. rok věku. Účinky obou produktů, tedy pleťového krému a séra, se pak násobí. Platine S je výjimečné sérum, které efektivně zpomaluje stárnutí pleti. Urychluje obnovu pokožky, významně ji hydratuje a zpevňuje kontury. Je určeno k anti-ageing ošetření, které přispívá ke strukturní remodelaci pokožky.

Multikorekční krém Platine K 8 v 1 splní osm funkcí, kterými jsou: hydratace, výživa, ochranný kožní film, zklidnění, projasnění, zakrytí červených skvrn, zmírnění začervenání.Krém je doslova nabitý aktivními látkami a doporučuje se používat výhradně na pleť již ošetřenou denním krémem nebo sérem. Díky kompozici emulgelu dojde k prolnutí s použitým přípravkem a lepší dispergaci a rozetření pigmentů, a tím se docílí rovnoměrná aplikace po celé ploše obličeje, případně krku a dekoltu.

Pro noční péči zvolte 2 produkty

Noční masku Platine M s okamžitým vypínacím účinkem, vyhlazujícím a sjednocujícím efektem. Jde o jedinečné spojení přírodních látek rostlinné a živočišné říše se zárukou dlouhotrvajícího zlepšení každé pleti. Komplex rostlinných extraktů v kombinaci s kyselinou hyaluronovou zajišťuje okamžitý a hloubkový efekt. Toto exkluzivní spojení nočního krému a masky je výkonnější než běžná noční péče.

Noční sérum Platine N je revoluční olejové sérum s kyselinou hyaluronovou, které dokonale hydratuje, chrání a posiluje jemnost a hedvábnost pleti. V noci velmi účinně regeneruje pleť. Při pravidelném používání zaznamenáte efekt velmi brzy. Důvodem je především obsažená lipofilní forma kyseliny hyaluronové, která dokáže prostoupit do té správné vrstvy kůže, kde ovlivňuje tvorbu vlastní zásobárny kyseliny hyaluronové, a tím tedy správnou hydrataci pleti. Je zakomponována do HyaPearl, což je inovativní zakomponování ve vodě rozpustné kyseliny hyaluronové do oleje. A to je důvod, proč je sérum vysoce funkční.

Všechny 5 produktů jednoduše najdete zde.

Vaše pleť bude krásná a Vy budete zářit.

Krásné dny Vám přeje Kosmetika Capri