Milky skin: to je dokonale jemná a hydratovaná pleť

Milky skin jako trend nebo jako něco, co už dávno funguje?

I vy chcete mít hedvábně mléčnou pleť? Takovou pleť, která je dokonale čistá, zdravá, jemná, hydratovaná bez známek stárnutí a dalších problémů? My i naše kosmetičky v salonech krásy se tomuto tématu věnujeme již roky. A výsledek? Známe recept na to, jaké produkty používat vně na pleť i zevnitř našeho organismu pro celkový úspěch.

Milky pleť znamená hydratovaná a vyživená. To zařídí kombinace kyseliny hyaluronové, probiotik a prebiotik.

Pozor kyselina hyaluronová musí být nízkomolekulární. „Díky své nízké molekulové hmotnosti, která dosahuje hodnoty 100 – 400 kDa, proniká hluboko do pokožky. Zde ji výrazně hydratuje, váže na sebe vodu, obnovuje objem pleti, vyhlazuje vrásky,“ vysvětluje Ing. Jitka Poláková, ředitelka naší a Vaší Kosmetiky Capri.

Kozí mléko, syrovátka, tvaroh, kolostrum obsahují probiotika a prebiotika. Obnovují rovnováhu pleti, posilují mikrobiom a hydratují do hloubky. „Ingredience z kozího mléka příznivě působí na pokožku, kterou vyživují, zvláčňují a zjemňují, jsou zdrojem přírodního vitaminu A, D a E,“ dodává Ing. Poláková.

Milky vně i zevnitř

Odpovědí na otázku, jak docílit ideálního výsledku, je pečovat o sebe vně i zevnitř. „Pro vnější péči o pokožku vybírejte vždy produkty, které budou Vaši pleť hydratovat v každém kroku od čištění až po finální péči,“ radí Zuzana Kučerová, naše profesionální kosmetička. Pro péči zevnitř organismu vsaďte na probiotika a prebiotika.  „Vyvinuli jsme doplněk stravy, který je kompletně jiný pro svůj obsah a synergický účinek obsažných látek. Sladká kozí syrovátka přispívá k rovnováze střevní mikrobioty. To vede ke komplexní harmonii a zdraví celého organismu. A to se brzy projeví na Vaší pleti,“ osvětluje Ing. Poláková.

Vnější disciplína

Pro péči o Vaši pleť budete potřebovat pouze 5 vysoce hydratačních produktů. V první řadě hydratační čisticí produkty pro dvoufázové čištění – pleťové mléko a pleťovou vodu. Obyčejné produkty nestačí, je potřeba aby hydratovaly pokožku již při čištění, nevysušovaly a nedráždily ji. Dále si pořiďte hydratační pleťové sérum, které je nutné používat ráno i večer. Denní krém a místo nočního krému začněte používat noční masku, která se nechává působit celou noc. „Kouzlo spočívá opravdu v tom, že všech 5 produktů musí být vysoce hydratačních,“ vysvětluje kosmetička Zuzana Kučerová a radí 5 konkrétních produktů: Zklidňující pleťové mléko Sensitiv, Čisticí pleťovou vodu Sensitiv, Pleťové sérum Platine S, Denní krém Platine D a Noční masku Platine M.

Vnitřní harmonie

Odborníci hovoří jasně. Shodují se na tom, že kůže je zrcadlem duše a našeho vnitřního světa. Na pokožce sídlí mnohočetná a pestrá mikrobiota, která chrání tělo před proniknutím škodlivých vetřelců do našeho organismu. Kožní mikrobiom spolupracuje se střevním a úlohou obou je udržovat optimální vnitřní i vnější prostředí našeho těla. „Zdravotní stimulační vliv laktobacilů je známý již staletí, my jsme ho aktuálně využili a propojili tak, aby odpovídal aktuální nároční době,“ uvádí Ing. Poláková. Jde o vysoce inovativní produkt s názvem Pro a Prebiotika La Chèvre, která se užívají ráno na lačno. Za měsíc poznáte rozdíl.

Jaké produkty budete potřebovat k vytvoření Milky skin? A kde je najdete?

Zklidňující pleťové mléko Sensitiv, Le Chaton, 400 Kč / 200 ml

https://www.kosmetikacapri.cz/plet/zklidnujici-pletove-mleko-sensitiv/

Čisticí pleťovou vodu Sensitiv, Le Chaton, 323 Kč / 200 ml

https://www.kosmetikacapri.cz/cistici-voda/cistici-pletova-voda-sensitiv/

Pleťové sérum Platine S, Le Chaton, 1 574 Kč / 30 g

https://www.kosmetikacapri.cz/sera/platine-s/

Denní krém Platine D, Le Chaton, 960 Kč / 50 g

https://www.kosmetikacapri.cz/plet/platine-d-denni-hydratacni-a-rozjasnujici-krem/

Noční masku Platine M, Le Chaton, 764 Kč / 50 g

https://www.kosmetikacapri.cz/plet/platine-m-nocni-omlazujici-maska/

Pro a Prebiotika se sladkou kozí syrovátkou (v kapslích), La Chèvre, 465 Kč / 60 kapslí

https://www.kosmetikacapri.cz/doplnky-stravy/la-chevre-pro-a-prebiotika/

Vše potřebné najdete zde.

Krásnou MILKY SKIN

Vám přeje Kosmetika Capri