Jak pečovat o pleť v zimě? Pořiďte si hightech lifting a regenerační krémy na den i noc

V zimě naše pleť potřebuje více péče, než bychom předpokládali. Vědecké výzkumy totiž dokázaly, že naše pokožka obsahuje v tomto ročním období méně vlhkosti než v létě. „Důležité je zvolit správné kosmetické produkty. Vybírejte ty, které jsou vysoce hydratační a regenerační,“ doporučuje Zuzana Kučerová dvorní kosmetička naší a Vaší Kosmetiky Capri.

Zuzana doporučuje na své pleti v zimě nešetřit a investovat do takzvané hightech lifting kosmetiky, jejíž vynikajícím zástupem je Trésor Crème značky Le Chaton. A dále svou kosmetickou rutinu doplnit o regenerační krémy na den i noc.

Svatá trojice pro zimní časy

Trésor Crème – hightech lifting

Jde o hloubkovou terapii pleti pomocí speciálně vyvinutého krému, který obnovuje pokožku, koriguje problémy vznikající vlivem zevních agresorů, intenzivně zlepšuje strukturu pleti. Pleť je po aplikaci krému rozjasněná, zdravá a působí mladistvě. „Tato péče je určena pro náročnou ženu, ale v zimě by si je měla dopřát každá jedna z nás. Efekt se dostaví již po několika týdnech a je cítit i na dotek,“vysvětluje kosmetička Zuzana Kučerová.

Trésor Crème značky Le Chaton redukuje hluboké vrásky vzniklé v důsledku nadměrného a nekontrolovatelného stahování obličejových svalů, a navíc omezuje uvolňování kožních neuromediátorů – látek, které mají na kontrakci svalů vliv.

„Trésor Crème aplikujte vždy na očištěnou pleť, to je velmi důležité. Používat ho můžete na den i noc,“ popisuje správnou aplikaci Zuzana Kučerová.

Tento výjimečný produkt obsahuje vysoké množství kozího másla, které pokožku v zimě vyživí a zvláční. Dále pak směs hydrolyzované ovesné bílkoviny, která se postará o naši kožní bariéru. Extrakt ze Zlaté chaluhy ochraňující pokožku před vnějšími vlivy, ale i před záněty v kůži. Plamatku zelnou blokující obličejové kontrakce. Flavonoidy získané z kořene Kozince blanitého, jež posilují syntézu kyseliny hyaluronové v pokožce.

Regenerační denní krém

Zajišťuje regeneraci a dlouhodobou aktivní ochranu pleti po celý den. Při pravidelném používání omezuje tvorbu vrásek. Vytvoří na pleti ochranný film, který ji chrání před nepříznivými vlivy. Krém je ideální pro citlivou a suchou pleť na celé zimní období. Obsahuje syrovátku z kozího mléka upravující pH pokožky. Kozí mléko mající zklidňující a zvláčňující účinky. Vitamín E, včelí vosk a extrakt z mořské řasy Laminaria ochroleuca posilující přirozenou ochranu buněk. V neposlední řadě pak extrakt z lístků olivovníku, který hydratuje pleť a má anti-ageing efekt.

Regenerační noční krém

Během celé noci pleť hloubkově hydratuje, regeneruje, zklidňuje a omezuje tvorbu vrásek. Působením derivátů vitamínů A a E chrání pokožku před předčasným stárnutím. Tato mastná emulze vytváří na pleti jemný film, který ji chrání před vysoušením, což je přesně to, co pleť v zimě potřebuje. Tento noční krém obsahuje mnoho účinných látek jako je syrovátka z kozího mléka, kozí mléko, vitamíny A a E, včelí vosk a extrakt z lístků olivovníku.

Doporučené produkty pro zimní péči a kde je objednat

Trésor Crème – hightech lifting, Le Chaton, 924 Kč / 30 g

https://www.kosmetikacapri.cz/kremy/tresor-cr–me/

Regenerační denní krém, La Chèvre, 444 Kč / 50 g

https://www.kosmetikacapri.cz/kremy/regeneracni-denni-krem/

Regenerační noční krém, La Chèvre, 444 Kč / 50 g

https://www.kosmetikacapri.cz/kremy/regeneracni-nocni-krem/

Vše potřebné najdete zde.

Krásnou pleť po celé zimní období

Vám přeje Kosmetika Capri