Regenerovat a vyživovat pleť.
To je přesně to, co na podzim potřebujeme

V chladných měsících vyžaduje naše pokožka důkladnou regeneraci a výživu. Té dosáhneme správně zvolenou kosmetikou. Na den i noc používejte vysoce regenerační a výživné krémy a séra. Celkový proces podpořte maskou. Vaše pleť bude zdravá a přirozeně krásná.

Regenerujte a pleť vám poděkuje

Na den i noc si dopřejte na podzim pleťové krémy k regeneraci přímo určené. Krémy označené jako regenerační zajistí dlouhodobou a aktivní ochranu, výživu a hydrataci pleti. Dbejte na to, aby obsahovaly vysoce kvalitní suroviny a vitamíny. Zvláštní péči věnujte očnímu okolí. Zde je pokožka nejcitlivější a také nejjemnější, a proto na toto místo používejte jedině krémy označené jako oční.

Denní výživa

Denní regenerační krém La Chèvre zajišťující dlouhodobou aktivní ochranu pleti. Obsahuje kozí syrovátku, kozí mléko, vitamín E, včelí vosk, extrakt z lístků olivovníku, který hydratuje a má anti-ageing efekt. Důležitou složkou krému je extrakt z mořské řasy Laminaria Ochroleuca, tedy Zlaté chaluhy. Jde o hnědou mořskou řasu, která dokáže přirozeně chránit kožní buňky před vážným podrážděním vyvolaným slunečním zářením bez použití chemických či fyzikálních filtrů. Omezuje produkci cytokinů Interleukin 1 a Interleukin 6, které jsou zodpovědné za vyvolání zánětlivých procesů v kůži po ozáření. Můžeme tedy říci, že se jedná o biologický slunečný filtr.

Noční regenerace

Noční regenerační krém La Chèvre. Ten hluboce regeneruje a chrání pokožku před předčasným stárnutím. Tato mastná emulze vytváří na pleti jemný film, který ji chrání před vysoušením. Obsahuje opět syrovátku i kozí mléko, vitamíny A a E, včelí vosk a extrakt z lístků olivovníku.

Na oční okolí opatrně

Krém okolo očí vyhlazuje a omezuje tvorbu vrásek. Vyživuje, zvláčňuje a hloubkově hydratuje. Obsahuje tuk kozího mléka, sůl kyseliny hyaluronové, deriváty olivového oleje a vitaminy rozpustné v tucích v přírodním stavu. Tento oční krém hydratuje a koriguje mikrovrásky a drobné linky, zároveň zmenšuje opuchliny a kruhy pod očima.

Završte to maskou

Výživu pleti podpoříte nejlépe maskou. Výborné jsou pláténkové masky, jejich aplikace je snadná a efektivní. Stačí 20 minut a Vaše pleť si odpočine, bude vyživená a vypnutá. Vyvinuli v podobě pláténka ještě účinnější a efektivnější sérum, a to Hydratační a zklidňující sérum s arganovým olejem. Jde o sérum se silným výživným, hydratačním a zklidňujícím účinkem. Podporuje povrchovou ochranu pleti, zpevňuje a celkově zlepšuje vzhled každé pleti. 

Těšíme se na vás u příštího článku a přejeme krásné podzimní dny. 

Vaše Kosmetika Capri