OSVÍCENÁ KOZA

Vítejte na blogu

Srdečně vás vítáme na našem a vašem blogu. Kosmetika Capri je tu pro vás již déle než čtvrt století a za tu dobu jsme vytvořili spoustu zajímavých kosmetických témat, o které se s vámi nyní podělíme. Věřte, že témata budou zajímavá, čtivá, obohacující a možná někdy i překvapivá.

Každé dva týdny se můžete těšit na nové téma. O co půjde? Obohatí vás praktické a fungujícími rady naší paní ředitelky Ing. Jitky Polákové a certifikované kosmetičky Zuzany Kučerové. Zjistíte více o surovinách, které v našich produktech používáme. Mám pro vás připravenou řadu účinných tipů pro vaši každodenní beauty rutinu. Jak se správně starat o pleť, tělo i vlasy. A mnoho dalšího.

Pár věcí, které byste určitě měli vědět:

Proč zrovna kozí mléko

Kozí mléko funguje jako mocný prostředek pro dosažení ženské krásy. Je nesmírně bohaté na aminokyseliny i minerály a obsahuje vzácné mastné kyseliny blahodárně působící na naši pokožku. V našich recepturách využíváme právě účinků kozího mléka, másla, syrovátky, kolostra.

Česká výroba a její výhody

Vývoj a výroba probíhá v malebné obci Čím u Dobříše, nedaleko Prahy. Pečlivě dbáme na každý jeden krok od nápadu na recepturu až po okamžik, kdy držíte svůj milovaný produkt v ruce. Zakládáme si na kvalitě surovin. Tedy na tom, odkud je čerpáme a samozřejmě na samotném výrobním procesu.  Všechny naše produkty jsou čerstvé, lokální a napěchované kozími surovinami.  Naše přípravky obsahují až 30 % kozích surovin, a to je nezvykle vysoké množství.

Co se skrývá v produktech

Základním stavebním kamenem jednotlivých receptur jsou vzácné složky kozího mléka, doplněné surovinami mořského původu, rostlinnými extrakty, bylinkami. Velmi důležitou roli hrají aktivní látky. Využíváme kyselinu hyaluronovou, Luremin ®, skvalan a další. Takto koncipované přípravky nenabízí žádná jiná kosmetická firma na světě.

 

Značky La Chèvre, Le Chaton, Capramedic

Vybírat můžete z tradičních značek La Chèvre a Le Chaton. Nebo doporučujeme vyzkoušet novější značku Capramedic věnující se problematické pleti se zdravotními neduhy. La Chèvre nabízí kvalitní produkty pro základní péči a úplně si s ní vystačí ženy mezi 20 a 35 rokem věku. Le Chaton má propracovanější, více výživné produkty, s vyšším poměrem aktivních látek a je vhodná pro péči po 30, 35 i 50+roku věku. Skvěle řeší anti-ageing péči, v té je nepřekonatelná.

Chytré obaly a příroda

Produkty balíme do lahviček s pumpičkou, které umožňují vypotřebovat produkt až do konce. Ani kapka přípravku tak nepřijde na zmar! Příroda je pro nás důležitá a naši podporu vnímáme v tom, že přípravky jsou lokální. Není potřeba je dovážet z jiného kontinentu a naši zemi tak zatěžovat.

Těšíme se na vás u příštího článku a přejeme krásné dny.

 

Vaše Kosmetika Capri