Regenerovat a vyživovat pleť.
To je přesně to, co na podzim potřebujeme

Mama Help Centra a spolupráce s nimi

Více než rok jsme spolupracovali s Mamma Help Centry, která se v Česku starala o ženy zasažené rakovinou prsu. „Jejich pleť byla většinou v nedobrém stavu a měli jsme obrovskou radost, že používání našich produktů udělalo takovou změnu. V kvalitě i zdraví pleti,“ říká Ing. Jitka Poláková, ředitelka naší Kosmetiky Capri. Po onkologické léčně potřebuje kůže jiné složení přípravků, protože pokožka je velmi citlivá a nesnese zátěžové látky.

Proč Kosmetika Capri tak dobře zafungovala

Naše kosmetika obsahuje vysokou koncentraci kozího mléka, syrovátky, tuku, tvarohu a kolostra. Všechny námi vyvinuté receptury, kterých je dnes více než 90, prokázaly vysoce pozitivní vliv na pokožku a její mikrobiom. To znamená, že chrání pokožku proti nejrůznějším reakcím na okolní vlivy. Naše přípravky jsou charakteristické tím, že podporují obnovu kožní bariéry a stabilizují pH ochranného filmu. Kozí tuk je ideálním transportním prostředkem účinných látek do hlubších vrstev pokožky, což funguje mimo jiné i na degenerativní změny pokožky způsobené stárnutím.

Jak probíhalo testování

20 klientek Mamma Help Center se zúčastnilo profesionálního testování vybraných produktů. Pod názvem „Buďte krásná“ používaly ženy balíček produktů. „Pečlivě jsme vybrali 7 produktů značky Le Chaton, se kterými o sebe, po dobu 1,5 měsíce, ženy pečovaly. Došlo k výraznému zlepšení pleti všech žen. Především se narušená pleť klientek začala zlepšovat, zmizelo spoustu nesrovnalostí, šupinatých míst a zarudnutí,“ říká kosmetička Zuzana Kučerová. Krémy, séra i masky pomohly s fleky, začervenáním, žilkami, akné. Také s celkovou regenerací a hydratací.

Leknínový krém jako favorit

Favoritem byl Zklidňující leknínový 24 h krém. Ten hodnotily ženy nejlépe ze všech produktů. Účinné biologicky aktivní látky v tomto produktu zvyšují detoxifikace pleti, omezují tvorbu erytému (zčervenání), pocity svědění a pálení a chrání DNA před poškozením. Krém je vhodný pro zpomalení stárnutí citlivé zralé pleti, redukuje tvorbu nežádoucích barevných skvrn a zesvětluje již vzniklé. Jeho složky zlepšují pevnost a pružnost pleti.