Léčivé rostliny v kombinaci s pro a prebiotiky dokáží divy

Kosmetické receptury prošly v posledních letech různými proměnami. „Ženy, ale i muži stojí ve frontách na dlouhověkost. Přejí si krásnou, pevnou, živou pleť do co nejvyššího věku,“ říká Ing. Jitka Poláková, ředitelka naší a Vaší Kosmetiky Capri.

„Hlavní složkou našich přípravků jsou suroviny z kozího mléka plné přírodních pro a prebiotik. Dalšími surovinami jsou známé látky jako je kyselina hyaluronová, ale také léčivé rostliny a byliny, které nejsou běžné a tradiční,“ dodává paní Poláková.

Právě právě ty mají v kosmetice své místo a s pletí dokáží doslova divy. Přečtěte si dnes jaké!

Představujeme Vám famózní suroviny z léčivých rostlin:

Leknín bílý

Extrakt z květu Leknínu bílého rozjasňuje pleť, redukuje pigmentaci vyvolanou stresem, působením záření, znečištěného prostředí a mechanickým podrážděním, chrání DNA před poškozením, zmírňuje pocit štípání u citlivé pokožky. Přípravky, které obsahují Leknín bílý se významně hodí pro citlivou pokožku. Potlačují zčervenání, redukují tvorbu nežádoucích barevných skvrn a zesvětlují již vzniklé.

Kde najdete leknín?

Leknín bílý je použit ve ZKLIDŇUJÍCÍM LEKNÍNOVÉM 24 HOD. KRÉMU značky Le Chaton. Jde o pleťový krém s aktivními BIO látkami. Komplexně řeší rovnováhu pleti a několik problémů současně: citlivost, zčervenání, svědění, poškození, barevné skvrny, hyperpigmentaci, stárnutí. Výsledkem je sjednocená, rozjasněná, pevná pleť.

Laminaria ochroleuca – Chaluha zlatá

Extrakt z mořské řasy Laminaria ochroleuca, česky Chaluhy zlaté, je jedinečná přírodní látka. Chrání pokožku před UV zářením, posiluje lipidovou bariéru kůže a regeneruje ji, zpomaluje fyzické stárnutí. Produkty obsahující tuto složku ochrání pokožku před sluncem, hluboce ji regenerují a potlačí stárnutí.

Kde najdete Chaluhu?

Tato látka je obsažena v produktu s názvem TRÉSOR CRÈME – HIGHTECH LIFTING značky Le Chaton. Jde o speciální krém na hluboké vrásky a intenzivní korekci struktury pleti. Omezuje uvolňování kožních neuromediátorů, tedy látek, které mají vliv na kontrakci obličejových svalů. Díky tomu se stává tvář vypnutá a pevná. Pleť je rozjasněná a mladistvá.

Boswelia serrata – Kadidlovník

Extrakt z Boswelia serrata, česky Kadidlovník, pochází z rodu rostlin z čeledě březulovitých, jehož některých druhů se využívá k produkci kadidla. Obsahuje terpeny, které mu dodávají charakteristickou vůni a kyselinu boswellovou. Celkově zklidňuje a zmírňuje začervenání pleti, což bylo potvrzeno i klinicky. Výrobky obsahující kadidlovník pleť na jednu stranu zklidní a na druhou stranu rozzáří a rozsvítí.

Kde najdete Kandovník?

Kadidlovník je ve vysoké míře využit v pleťovém séru PLATINE S značky Le Chaton. Toto sérum efektivně zpomaluje stárnutí pleti. Urychluje obnovu pokožky, zpevňuje kontury a přispívá ke strukturní remodelaci pokožky.

Naše doporučení pro Vás:

Leknín bílý je obsažen ve ZKLIDŇUJÍCÍM LEKNÍNOVÉM 24 HOD. KRÉMU, Le Chaton, cena 552 Kč / 50 g

https://www.kosmetikacapri.cz/plet/zklidnujici-lekninovy-24-hod–krem/

Chaluhu zlatou najdete v produktu TRÉSOR CRÈME – HIGHTECH LIFTING, Le Chaton, cena 946 Kč / 30 g

https://www.kosmetikacapri.cz/kremy/tresor-cr–me/

Kadidlovník se nachází v séru PLATINE S, Le Chaton, cena 1 594 Kč / 30 g

https://www.kosmetikacapri.cz/sera/platine-s/