Pryč se suchou a popraskanou pokožkou

V zimě to zná snad úplně každý. Pokožka je sušší než obvykle. Je více namáhána nepřiznivým počasím. Na těle, obličeji, rukou i nohách se vytvářejí suchá místa, nepříjemné trhlinky a popraskání. Zatočte s nimi správnou kosmetickou péči zaměřenou na suchou pleť.

Řešení v podobě speciálního olejového elixíru

Jemný zahuštěný olej určený pro péči o suchou pokožku pod názvem Zklidňující a hydratační olejový elixír je perfektní. „Tento produkt se stane blahodárným elixírem nejen pro Váš obličej, ale i pro celé tělo, ruce, nohy. Obsahuje totiž lipofilní kyselinu hyaluronovou, která penetruje hluboko do pokožky a tam ji hydratuje,“ vysvětluje Ing. Jitka Poláková, ředitelka Kosmetiky Capri.

Suchá místa promazávejte

Elixír je speciálně vyvinut k péči o suchá místa na pokožce kdekoliv na těle i obličeji. Elixír je zároveň skvělý pro domácí kosmetickou masáž, která omlazuje pleť a pozvedává kontury obličeje. Tento produkt má tedy více využití ve vaší kosmetické rutině.

Funguje díky svému složení

„Receptura elixíru je opravdu propracovaná, obsahuje vysokou dávku kozího másla s přírodními PRO a PREBIOTIKY. Díky tomu obnovuje rovnováhu pokožky, posiluje mikrobiom a hydratuje do hloubky,“ vysvětluje Ing. Poláková. Mezi další důležité složky patří extrakt z mořské řasy Laminaria ochroleuca (Zlaté chaluhy), který chrání pokožku před UV zářením, posiluje lipidovou bariéru kůže a regeneruje ji, zpomaluje fyzické stárnutí. Dále koenzym Q10, skvalan rostlinného původu, arganový a mandlový olej.

Zklidňující a hydratační olejový elixír je k dostání zde.