K omlazení pleti Vám pomůže látka LUREMIN®

Každá žena touží po mladé a svěží pleti. Dnes Vám chceme připomenout, že v Kosmetikce Capri k tomu máme úžasného pomocníka. Je jím látka Luremin®. Jde o přírodní proti-vráskovou látku s podobným účinkem jako má retinol. Luremin® vysoce efektivně omlazuje a vitalizuje pleť, zpomaluje stárnutí a obnovuje ochrannou bariéru pokožky. Luremin® je přírodní látka, netoxická a velmi šetrná k pleti.

Jaký je rozdíl mezi Retinolem a Lureminem®?

V anti-aging produktech často bývá účinnou složkou Retinol plný vitamínu A. Působí proti jemným linkám a vráskám, podporuje produkci kolagenu, funguje proti hyperpigmentaci. Pro pleť ale nemusí být nečekaný příval vitamínu A vždy ideální. Pokožka může zčervenat, svědět, výjimkou nebývá vyrážka. Pokud máte citlivější pleť a upřednostňujete-li spíše šetrné a přírodní složky, sáhnout můžete po látce Luremin®.

Co doporučujeme?

Z našich produktů stoprocentně doporučujeme Omlazující sérum RETINOL LIKE. Vyvolá syntézu kolagenu v kůži a zvyšuje jeho tvorbu o 8 % po 8 dnech aplikace. Sérum zpomaluje stárnutí také tím, že potlačuje rozklad elastinu a kyseliny hyaluronové v mezibuněčných prostorách, obsahuje přírodní antioxidant vitamin E a glycerin v dávce napomáhající hydrataci pleti. Zklidňující a proti-vráskový účinek Lureminu®, který je obsažen v našem séru, byl prokázán při použití doporučené dávky 2 x denně po 28 dnů.

Dá se tedy říci, že retinol není vhodný pro pleť vysoce citlivou se sklonem k vyrážkám a ekzémům. Naopak Luremin® se pro citlivou pleť doporučuje, ideální je pro pokožku zralou a namáhanou.

Omlazující sérum RETINOL LIKE najdete zde.