Jak na jednoduchou, ale funkční denní péči o pleť

V jednoduchosti je krása. Trendy přicházejí a odcházejí. Funkční řešení zůstávají. Ke krásné, mladistvé a šťavnaté pleti Vám postačí 4 esenciální produkty. V nadcházejícím jarním a letním období to platí dvojnásob. Které produkty to jsou?

1. Krok ČIŠTĚNÍ

Bez něj se žádná skincare nekoná. Čisticí produkt vybírejte pečlivě na míru Vaší pleti a buďte náročné, chtějte po něm, aby odlíčil make-up i všechny nečistoty. Ideální je produkt s PRO a PREBIOTIKY, který už při samotném čištění podpoří harmonii Vaší pleti. Čisticí pěna s kouzelnou lískou značky Le Chaton je perfektní pro hloubkové, a přitom rychlé vyčištění pleti. Zanechá pokožku čistou, hydratovanou a vyživenou. Rozzáří každý typ pleti a připraví ji pro následnou péči. „Obsažená kozí syrovátka obsahující PRO a PREBIOTIKA obnovuje rovnováhu pleti, posiluje mikrobiom a hydratuje do hloubky. Extrakt z Hamamelis virginia z listů léčivého stromu má tonizační, antioxidační a anti-age účinky,“ vysvětluje Jitka Poláková, ředitelka Kosmetiky Capri.

2. Krok SÉRUM

Nejdůležitější část Vaší péče. Sérum je klíčové. V kombinaci se správnou následnou péči v podobě pleťového krému pro denní použití může udělat s pletí divy. Vyberte sérum obsahující kyselinu hyaluronovou, která pleť hydratuje. Anti-ageing sérum značky Le Chaton je o dokonale vyvážné pleťové sérum, které se používá pod denní i noční krém. Obsahuje inovovaný koktejl nejmodernějších anti-ageing aktivních látek a vyváženou dávku kozích surovin. To vše, a ještě navíc v kombinaci s pleťovým krémem, dostane Vaši pleť do nejlepšího možného stavu, kterého lze docílit. Získáte vysněnou pleť.

 

3. Krok KRÉM

Krém vybírejte podle typu pleti. Každopádně se zaměřte na to, aby obsahoval vitamín C. Ten rozjasňuje pokožku, sjednocuje tón pleti, působí proti hyperpigmentaci. Fontaine 24 h vitamínový krém značky Le Chaton je ideální. Pleť doslova nadopuje potřebnými vitamíny. „Fontaine se vyznačuje svou lehkostí, jemností, výborně roztíratelnou texturou s bohatým obsahem přírodních čerstvých buněk kiwi. Posiluje kožní bariérovou funkci i mikrobiom,“ popisuje Ing. Poláková.

4. Krok OCHRANA a KOREKCE

Pro komplexní ochranu a finální sjednocení pleti se postará finální péče. Na denní krém aplikujte na závěr krém multikorekční. Ten pokožku perfektně vyhladí, sjednotí a uvidíte, že nebudete potřebovat ani make-up. Multikorekční denní krém Platine K značky Le Chaton je přímo vyvinutý k tomuto účelu. Jde o unikátní produkt 8 v 1 plnící osm funkcí, kterými jsou: hydratace, výživa, ochranný kožní film, zklidnění, projasnění, zakrytí červených skvrn, zmírnění začervenání. Krém je nabitý aktivními látkami a slouží jako ochranná závěrečná vrstva. Extrakt ze zlaté chaluhy Laminaria ochroleuca chrání buňky pokožky před škodlivým UV zářením.

Produkty objednávejte zde.