Podpořte nás: Nominovali jsme 3 produkty do Cosmopolitan Beauty Awards 2024

Časopis Cosmopolitan vyhlašuje každý rok nejlepší kosmetické přípravky na trhu. O výsledcích rozhodují čtenářky, proto je soutěž tak oblíbená. Přihlásili jsme 3 naše bestsellery: Trésor Crème, Anti-ageing sérum a Vitamínový fluid. Hlasujte pro ně i Vy. Podpořte své oblíbené produkty. Získat můžete řadu výhod a cen. Cosmopolitan Beauty Awards startuje 25. 4. 2024.

Hlasovat můžete pro všechny 3 produkty, jelikož je každý nominován v jiné kategorii:

1.Trésor Crème Hightech Lifting značky Le Chaton

Jedná se o speciální krém na hluboké vrásky a intenzivní korekci struktury pleti. Omezuje uvolňování kožních neuromediátorů, tedy látek, které mají vliv na kontrakci obličejových svalů. Díky tomu bude Vaše tvář vypnutá a pevná. Bude působit rozjasněně a mladistvě v jakémkoli věku.

2.Anti-ageing sérum značky Le Chaton

Jde o dokonale vyvážné pleťové sérum, které se používá pod denní i noční krém. Obsahuje inovovaný koktejl nejmodernějších anti-ageing aktivních látek a vyváženou dávku kozích surovin. To vše, a ještě navíc v kombinaci s pleťovým krémem, dostane Vaši pleť do nejlepšího možného stavu, kterého lze docílit.

3.Vitamínový fluid značky La Chèvre

Tento přípravek byl speciálně vyvinut na to, aby ošetřoval a hydratoval pokožku celého těla a také obličeje. Je určen především pro letní měsíce. Je perfektní po opalování. Proč? Podílí se na stabilizaci opálení a je prokázáno, že zpomaluje rychlost zesvětlení pokožky o 60 %. Navíc pokožku chrání před poškozením, regeneruje ji a zklidňuje.

Hlasujte prosím zde.

Děkujeme Vám!