Ať Vám opálení vydrží co nejdéle

Opálená pokožka vypadá zdravě, mladě, přitažlivě. Každá z nás si přeje, aby její opálení vydrželo co nejdéle. Věděli jste, že pro Vás již několik let máme kosmetický produkt, který pomáhá opálenou pokožku udržet delší dobu než je obvyklé? Jde o tělový přípravek s názvem Vitamínový fluid. Obsahuje vyváženou dávku vitamínu B8. Prokázáno bylo, že tento fluid se podílí se na stabilizaci opálení a zpomaluje rychlost zesvětlení pokožky o 60 %.

Přirozeně opálená

Vitamínový fluid po opalování značky La Chèvre je unikátním produktem, který spatřil světlo světa již před 3 lety. Ženy i muži, kteří ho používají s ním mají skvělé praktické zkušenosti.

„Kromě kozího másla přípravek obsahuje vysoké množství D-panthenolu se zvlhčujícím a zklidňujícím účinkem, dále vitamín B8 zvaný Inositol, který se podílí na stabilizaci opálení a je prokázáno, že zpomaluje rychlost zesvětlení pokožky o 60%, a navíc aktivuje syntézu kolagenu,“ vysvětluje Ing. Jitka Poláková, ředitelka Kosmetiky Capri.

Fluid dále obsahuje biologický filtr proti UV záření z Laminaria Ochroleuca, vybrané oleje jako je avokádový, mandlový a mrkvový s vysokým obsahem karotenů, potřebné vitamíny C a K, extrakty z vlčího máku, kadidlovníku a Vilínu viržinského. Důležitou součástí je taktéž Shea butter. Dokonale zklidňuje a hydratuje i velmi suchou pokožku, má přirozený UV faktor. Cena produktu je 530 Kč / 200 ml a zakoupit si ho můžete zde.

Dokonale hydratovaná

Kůže na slunci přirozeně reaguje zbarvením do ruda nebo do bronzova a zároveň začne zesilovat. Chceme-li přejít spálené a hrubé pokožce, hydratovat je potřeba neustále. Jednak dostatečným množstvím čisté vody, a také právě správně zvoleným kosmetickým přípravkem. Dobré je nechat pokožku na slunce pomalu zvykat. První opalování by proto nemělo trvat déle než půl hodiny a měli byste se při něm pohybovat nebo alespoň po chvilkách otáčet, aby slunce mohlo působit rovnoměrně na celý povrch těla.

Svěží krása po opalování

 Kosmetické produkty vyrobené z kozího mléka jsou vysoce funkční v rámci po-opalovací péče. „Obsahují kyselinu mléčnou, která je velmi prospěšná. Kromě hydratace odstraňuje odumřelé buňky, pokožku tvoří hebkou a lesklou, celkově ji rozjasňuje. Je účinná v boji proti vráskám a pigmentovým skvrnám a sjednocuje tón pleti. Navrací pokožce přirozené pH,“ vysvětluje k tématu Ing. Jitka Poláková a navíc dodává: „Kromě Vitamínového fluidu samozřejmě používejte pleťovou kosmetiku z našeho sortimentu, který je široký, takže si vybere opravdu každý.“