Sváteční péče: jak připravit pleť pod make-up

Sváteční dny máme na dosah. Čeká nás řada večírků, oslav, především ta silvestrovská. Chcete oslnit? Zvolit správný make-up je důležité, ale ještě důležitější je kvalita pleti. V té se pak výsledný efekt odrazí. Pečujte o sebe celý prosinec s vysoce kvalitní kosmetikou.

Vsaďte na dvojici složenou z pleťového krému a séra. Naše dvorní kosmetička Zuzana Kučerová doporučuje zaměřit se na hydrataci a vyhledávat přípravky obsahující kyselinu hyaluronovou: „Náš výborný Krém s kyselinou hyaluronovou patří mezi bestsellery. Díky kombinaci s Anti-ageing sérem získáte dokonalou péči. V obou produktech najdete vysoký podíl kozích surovin a dalších aktivních látek.“

Krém s kyselinou hyaluronovou je jedinečný pleťový krém na den i noc zajišťující mladistvou, hydratovanou a vyživenou pleť, která bude šťavnatá a pevná až do pozdního věku. Vysoký podíl kozího másla a kyseliny hyaluronové, která obsahuje i molekuly s vyšší molekulovou hmotností, působí jako prebiotikum. Posiluje rovnováhu v kožním mikrobiomu.

Anti-ageing sérum je dokonale vyvážné pleťové sérum, které se používá pod denní i noční krém. Obsahuje inovovaný koktejl nejmodernějších anti-ageing aktivních látek a vyváženou dávku kozích surovin. To vše, a ještě navíc v kombinaci s pleťovým krémem, dostane Vaši pleť do nejlepšího možného stavu, kterého lze docílit. Opět obsahuje vysoký podíl kozího másla a kyseliny hyaluronové s nižší a vyšší molekulovou hmotností. Kyselina hyaluronová obsažená v těchto přípravcích má molekuly o hmotnosti 100 – 400 kDa. Molekuly s nižší hmotností se vstřebávají velmi rychle a ty s vyšší hmotností zůstávají déle na povrchu pokožky a tam působí jako prebiotikum.

Koupit můžete produkty samostatně či ve Vánočním balíčku zde.

Užijte si svou slavnostní péči, ať Vám to sluší.