3 pádné důvody, proč používat kosmetiku z kozího mléka

Kozí mléko bylo, je a vždy bude tou nejvhodnější surovinou pro výrobu vysoce kvalitní a funkční kosmetiky. Věděly to už moudré ženy z naší historie, které na koupele a masky plné kozího mléka nedaly dopustit. Kosmetika Capri postavila na kozím mléce své originální receptury a ženy, které jejich produkty používají, mají přirozeně krásnou a mladistvou pleť až do pozdního věku.

Jaké jsou tři hlavní důvody, proč používat kosmetiku z kozího mléka?

Pleti dodáte vitamínovou bombu

Kozí mléko je bohaté na aminokyseliny a minerály. Obsahují vzácné mastné kyseliny, které blahodárně působí na naši pokožku. Jsou bohatým zdrojem přírodních hydratačních látek. V kozím mléce najdeme vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C a vitamin D, které jsou klíčové ke zdravé pleti. Navíc je zde obsaženo udivující množství koenzymu Q10, který je pokládán za prostředek proti stárnutí.

Zajistíte správný microbiom pokožky

Zdravý microbiom rovná se zdravá a odolná pleť. Kozí mléko je přírodním zdrojem pro a probiotik, které přímo působí na kvalitu microbiomu. Naše kůže je domovem milionů nejrůznějších mikroorganizmů, které nás chrání před škodlivými vlivy prostředí jako je znečištění, škodlivé bakterie, viry, UV záření. Díky správným pro a prebiotikům je naše pokožka nejen chráněna, ale také se zlepší její celková kvalita, textura i hydratace. Navíc dojde ke snížení citlivosti pokožky vůči alergenům.

Získáte vysněnou MILKY SKIN

Mléčná pleť je nejen aktuálním trendem, ale také synonymem pro hebkou a vysoce hydratovanou pleť. Je-li pleť dostatečně hydratovaná, pomaleji stárne. Kozí mléko obsahuje hydratační látky a v kombinaci s kyselinou hyaluronovou, kterou Kosmetika Capri do svých receptur přidává ve správně zvoleném množství, dosáhnete mléčné pleti už do 3 týdnů.

Špičkové kosmetické produkty a také doplněk stravy z kozího mléka najdete zde.