Jak se dobře postarat o celé tělo, dekolt, ruce i nohy?

Přichází jaro a my máme za sebou zimu, která dokáže vysušit pokožku celého těla natolik, že ztrácí pružnost, pevnost a jemnost. Pokožka těla i dekoltu může být málo vyživená a dehydrovaná. Naše ruce a nohy vysušené až popraskané. Co s tím? Jaké produkty používat, aby naše pokožka byla zdravá a krásná?

Výživné krémy

Naše výživné krémy s kozím máslem jsou na zimu top. Máslo z kozího mléka působí totiž velmi příznivě na pokožku, kterou vyživuje, zvláčňuje a zjemňuje. Navíc je přírodním zdrojem vitamínu A a D, které naše tělo potřebuje.

 Tělo a dekolt

Každý den se poctivě mažte. Tělový krém s kozím máslem a bylinkami značky La Chèvre je k tomu ideální. Obsahuje vysoké množství účinných hydratačních, zklidňujících a zpevňujících látek. Pomáhá dlouhodobému zpevnění a hydrataci pokožky, zlepšuje její vzhled a má ošetřující účinky na podrážděnou a vysušenou kůži. Tento tělový krém obsahuje komplex přírodních látek, bylinných extraktů a kozího másla, který zajišťuje obnovu přirozené rovnováhy pokožky a tím zpomaluje stárnutí. Krém je navíc vhodný k prevenci vzniku strií. Kromě kozího másla obsahuje bylinné extrakty z rozmarýnu, chmelu, šalvěje, vilínu, přesličky, borovice, pupečníku a citronu, zinek a vitamin E.

Ruce a nohy

Vyživujte své ruce a nohy krémem, který je těmto částem těla přímo určený. Jedinečný Výživný krém na ruce a nohy s kozím máslem značky La Chèvre je ideální. Kromě toho, že působí na suchá a popraskaná místa, upravuje také mikrobiom pokožky, což je především u rukou velmi důležité. Ty jsou vystaveny různým saponátům a čisticím prostředkům při mytí nádobí a úklidu, takže si Vaši pozornost zaslouží. Krém je vhodný pro všechny druhy pokožky a velmi rychle se vstřebává. Je plný důležitých antioxidantů, vitamínů a ceramidů bránících vysychání pokožky. Obsahuje fosfolipidy v přírodním stavu, které mají antibakteriální vlastnosti.

Krásné dny přeje Vaše Kosmetika Capri