Jak si udržet opálenou pokožku co nejdéle?

Opálení sluší každé ženě. Zajímá Vás, jak si ho co nejdéle udržet? Máme pro Vás tip na produkt jménem Vitamínový fluid z kozího mléka s vitamínem B8. Je výjimečný tím, že se podílí se na stabilizaci opálení a je prokázáno, že zpomaluje rychlost zesvětlení pokožky o 60 %.

Opálená a pevná

Vitamínový fluid po opalování značky La Chèvre je unikátním produktem, který jsme vyvinuli před 2 lety a máme s ním jen ty nejlepší praktické zkušenosti. „Kromě kozího másla přípravek obsahuje vysoké množství D-panthenolu se zvlhčujícím a zklidňujícím účinkem, dále vitamín B8 zvaný Inositol, který se podílí na stabilizaci opálení a je prokázáno, že zpomaluje rychlost zesvětlení pokožky o 60%, a navíc aktivuje syntézu kolagenu,“ vysvětluje Ing. Jitka Poláková, ředitelka Kosmetiky Capri. Fluid dále obsahuje biologický filtr proti UV záření z Laminaria Ochroleuca, vybrané oleje jako je avokádový, mandlový a mrkvový s vysokým obsahem karotenů, potřebné vitamíny C a K, extrakty z vlčího máku, kadidlovníku a Vilínu viržinského. Důležitou součástí je taktéž Shea butter. Dokonale zklidňuje a hydratuje i velmi suchou pokožku, má přirozený UV faktor. Cena: 508 Kč / 100 ml.

Hydratovaná a jemná

Pokožce pomáhá pravidelná hydratace. Kůže na slunci přirozeně reaguje zbarvením do ruda nebo do bronzova a zároveň začne zesilovat. Chceme-li přejít spálené a hrubé pokožce, hydratovat je potřeba neustále. Jednak dostatečným množstvím čisté vody, a také právě správně zvoleným kosmetickým přípravkem. Dobré je nechat pokožku na slunce pomalu zvykat. První opalování by proto nemělo trvat déle než půl hodiny a měli byste se při něm pohybovat nebo alespoň po chvilkách otáčet, aby slunce mohlo působit rovnoměrně na celý povrch těla. Hodit se může i Beta karoten v podobě kapslí, který může péči o opálenou pokožku vhodně doplnit.

Zdravá a krásná

Už naše babičky radily spásu v podobě tvarohu či jogurtu na opálenou pokožku. Pokud se rozhodnete touto domácí variantou doplnit svou letní péči, skladujte mléčné produkty samozřejmě v chladu, umí pak zajistit patřičnou úlevu. Regeneračním a hydratačním efektem vyniká právě kyselina mléčná. Dokazují to klinické testy. I proto jsou kosmetické produkty vyrobené z kozího mléka vysoce funkční v rámci po-opalovací péče. „Kyselina mléčná toho umí daleko více. Kromě hydratace také odstraňuje odumřelé buňky, pokožku tvoří hebkou a lesklou, celkově ji rozjasňuje. Je účinná v boji proti vráskám a pigmentovým skvrnám a sjednocuje tón pleti. Navrací pokožce přirozené pH,“vysvětluje k tématu Ing. Jitka Poláková.

Krásný den Vám přeje Kosmetika Capri