Když je Vaše pleť v létě spálená a zčervenalá. Co dělat?

Během léta je klíčově důležité svoji pokožku před sluníčkem chránit. Ale co když se přesto spálíte, nebo Vaše pokožka na paprsky slunce reaguje zčervenáním či nadměrnou citlivostí v podobě vyrážky? Pak pro Vás máme tipy a doporučení, jak pleť zklidnit a dostat ji zpět do harmonie.

Tvarohová maska jako alfa-omega na spálenou pleť

Výživná tvarohová maska s medem má vysoký obsah přírodních antioxidantů, které chrání pleť před poškozením a před negativními následky způsobené slunečním zářením. „Na pleť spálenou, dehydrovanou, nadměrně vystavenou slunečním paprskům působí tvarohová maska jako opravdový balzám. Tvaroh z kozího mléka má vysoké regenerační a hydratační účinky, máslo z kozího mléka pleť změkčí, zvláční a zároveň vyživí, včelí med regeneruje tkáně a vitamín E pokožku zjemní a zanechá ji hebkou,“ popisuje obsah masky Ing. Jitka Poláková, ředitelka naší firmy. Tato maska zároveň zpomaluje stárnutí a tvorbu vrásek. V létě používejte masku pravidelně po každém slunění. Opálená pleť je sice nádherná a má zdravou barvu, ale při nadměrném vystavování slunci často trpí. Dopřejte jí tedy zásobu výživných a zklidňujících látek.

Pleťové mléko pro vláčnou pokožku během celého léta

Zklidňující pleťové mléko Sensitiv by se mělo stát Vaším každodenním letním pomocníkem. Zařadíte-li ho do běžné letní skin care a budete ho pravidelně používat každé ráno a každý večer, vyřešíte tím mnohé. Mléko uklidňuje sluncem podrážděnou pleť, vyživuje ji, regeneruje a zvláčňuje. Při pravidelném používání je pokožka vláčná, hebká a pružná. „Syrovátka z kozího mléka Vám upraví kožní mikrobiom tak, že bude správně vyvážený, pantenol a alantoin zklidní podráždění a urychlí obnovu pokožky, vitamíny A a E zanechají pokožku hebkou, extrakt z Hamamelis virginiana z listů léčivého stromu má na pleť účinky především tonizační, dále díky své antioxidační aktivitě je vhodný pro použití proti předčasnému stárnutí,“ vysvětluje Ing. Poláková. Toto pleťové mléko zpomaluje stárnutí citlivé pleti a tvorbu vrásek. Uklidňuje, regeneruje a zvláčňuje pleť.