Už nemusíte na lifting– zbožné přání nebo skutečnost? Vaše pleť potřebuje péči!

Vrásky můžeme chápat buď jako čáry života vepsané do tváře, které nám připomenou, co jsme prožili, nebo se jich bát a považovat je za nepříjemné vzkazy pána času. I vrásky mimické nám mnohdy připadají jako rýhy, které kazí naši tvář. Mnoho z nás žen (ale i mužů) propadá tlaku společnosti a chce být stále mladá a absence vrásek nás udělá šťastnějšími, krásnějšími a zvýší nám sebevědomí.

fontaine 24h

Jak ale s vráskami bojovat? Téměř každého hned napadne jedno známé slovo – BOTOX! Ano, aplikace tohoto jedu se pomalu stává tím prvním řešením, na které si vzpomeneme, a není pro nás již nic nového, když nám kamarádka nebo kolegyně řeknou, že byly právě na botoxu. Že je ale vlastně „návykový“ a řešení vrásek je v případě jeho užití krátkodobé, o tom už mnoho lidí nepřemýšlí. Okamžitý efekt je to, co dnešní společnost žádá. Vrásky sice krásně vypne, ale ty se časem opět objeví a chtějí další dávku. Tento začarovaný kruh pak vede ke změně mimiky obličeje a ke ztrátě vlastního a jedinečného espritu.

 

Žádáte-li tedy jinou, zdravější a trvalejší možnost, jak zastavit zrcadlo času nebo neoblíbené mimické vrásky na vašem obličeji, vyzkoušejte nové duo pečujících přípravků české kosmetické značky Le Chaton a zažijte bezpečnější alternativu uchování mladosti a krásy – Sérum s Argireline® a Fontaine 24h, které společně tvoří revoluční tandem v boji proti vráskám.

sérum s argirelineR

Více se o výrobcích Le Chaton dozvíte na e-shopu www.lachevre.eu. Produkty Le Chaton zakoupíte na www.lachevre.eu a ve vybraných obchodech a salónech.