Intenzivní podzimní péče o pleť se Značkou La Chèvre a Le Chaton

Zuzana Kučerová

Podzim je třeba využít k nápravě problémů vzniklých v létě působením slunce a vysoké teploty a k posílení bariérových funkcí ( ochrana před vnějším prostředím) a rovnováhy pleti před zimním období.

Aktivní a intenzivní péče o pleť by měla být směrována na pozdní odpoledne a večer.

Připravila jsem pro Vás dvě varianty péče o pleť.

  1. Pro mladší dámy 30+

Večer je pro naši pleť rozhodující čas. Aktivně a důkladně ji očistíme krouživým pohybem navlhčených rukou Výživným pleťovým mlékem La Chèvre a dočistíme Micelární vodou s panthenolem Le Chaton. Použijeme dostatečné množství vatových tamponů.

Místo peelingu si připravíme v mističce kašičku z Hydratační  mléčné koupelové přísady La Chèvre tak, že k polévkové lžíci  přísady přidáme trochu teplé vody a promícháme. Kašičku si vezmeme do dlaně a prsty druhé ruky nanášíme na obličej, krk a dekolt a kroužíme jako s mýdlem. Omyjeme teplou vodou a jemně osušíme.

Nyní aplikujeme na pleť obličeje i okolo očí, krku a dekoltu Anti-ageing sérum Le Chaton a jemně vtlačíme dlaněmi do pokožky. 1x týdně můžeme na sérum nanést 1 mm vrstvičku Hydratační pleťové masky. Masku neodstraňujeme, necháme působit celou noc. Nepoužijeme-li masku naneseme Regenerační krém noční La Chèvre.

  1. Pro moudré a zkušené dámy 50+

K aktivnímu a důkladnému očištění pleti použijeme Dvoufázový odličovač Le Chaton a dočistíme Micelární vodou s panthenolem Le Chaton. Použijeme dostatečné množství vatových tamponů.

Místo peelingu si připravíme v mističce kašičku z Regenerační syrovátkové koupelové přísady La Chèvre tak, že k polévkové lžíci přísady přidáme trochu teplé vody a promícháme. Kašičku si vezmeme do dlaně a prsty druhé ruky nanášíme na obličej, krk a dekolt a kroužíme jako s mýdlem. Omyjeme teplou vodou a jemně osušíme.

Nyní aplikujeme okolo očí Sérum s Argireline® Le Chaton a na pleť obličeje, krku a dekoltu Platine S Le Chaton. a jemně vtlačíme dlaněmi do pokožky. 1x týdně můžeme na sérum nanést 1 mm vrstvičku pleťové masky Platine M Le Chaton. Masku neodstraňujeme, necháme působit celou noc. Nepoužijeme-li masku naneseme Noční krém s arganovým olejem Le Chaton.

Dobrou noc Vám i Vaší pleti po celý podzim.

P.S. : Potěší mě, když mi dáte vědět, jak se Vám péče líbí. Všechny názory odměníme malým dárkem.

Vaše Zuzana Kučerová, kosmetická poradkyně La Chèvre, Le Chaton

Potřebujete poradit? Jsem Vám k dispozici na zuzana.kucerova@lachevre.cz