Červnový tip Kosmetičky

Zuzana Kučerová

Dopřejte si v červnu hydrataci a zlepšení pevnosti i pružnosti Vaší pleti ! Používejte přípravky s biologickou ochranou proti slunci a přípravky s SP faktorem!

Intenzivní péče pro zlepšení kvality pleti, kterou zvládne každý.

01 Tip

Pleť obličeje, krku a dekoltu odličte Zklidňujícím mlékem Sensitiv Le Chaton. Na šetrné odlíčení a zjemnění očního okolí použijte Dvoufázový odličovač Le Chaton. K tonizaci a dočištění použijte Čisticí pleťovou vodou Sensitiv Le Chaton.

Doporučuji mléko nanášet na zvlhčený tamponek.

02 Tip

Naneste na obličej, krk a dekolt peelingový gel Calmé Exfolianté Le Chaton, lehce promasírujte a smyjte vlažnou vodou.

03 Tip

Nyní můžete aplikovat na obličej, kolem očí a úst Sérum s Argireline® Le Chaton. Jemně dlaněmi zatlačte do pleti. Na dekolt a krk naneste Výživné a zpevňující sérum Le Chaton a na takto ošetřenou pleť naneste Vypínací pleťovou masku Le Chaton a dvacet minut odpočívejte a nechte působit.

04 Tip

Po době působení zbytky masky smyjte vlažnou vodou a dočistěte Čisticí pleťovou vodou Sensitiv. Na závěr naneste na obličej, krk a dekolt Fontaine 24 hod.vitaminový krém.

05 Tip

Každý den používejte na problematické partie těla Zpevňující a výživné tělové mléko La Chèvre nebo Ayurvédské pleťové a tělové mléko Ad Fontes. Doporučuji nanášet na vlhkou pokožku!

Užijte si příjemné červnové dny a tyto chvilky péče o sebe !

Vaše Zuzana Škurková, kosmetická poradkyně La Chèvre, Le Chaton

Potřebujete poradit? Jsem Vám k dispozici na zuzana.skurkova@lachevre.cz